EPLANI Interactive Agency

0216 337 88 44 pbx


Hakkında

Buluşma Noktası Dönemsel İş Gücü Hizmetleri, kurucu ve ortakları 1998’den itibaren, yurt içi ve yurt dışı turizm, kongre, halkla ilişkiler, reklâm sektörlerinde planlama ve operasyon departmanlarında her kademede (asistanlık, operasyon, sorumlu ve yöneticilik) yapmışlardır.

 

2001 senesinde kurulan Aktivite Animasyon ve Etkinlik Hizmetleri, sektöre farklı ürünlerle ve kalite politikasıyla yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışmış ve sektördeki boşluğu doldurulmuştur.

 

Sektörde oluşturduğu imajı ve sahip olduğu prensipleri ile istikrarlı bir şekilde devam eden Aktivite Animasyon ve Etkinlik Hizmetleri, insana dayalı animasyon hizmetleri sektörü ve dönemsel iş gücünde yaşanan sıkıntıları fark etmiş, çözümü sektörde çalışacak dönemsel iş gücünün eğitilmesinde görmüştür. Bu şekilde alt markası olarak Buluşma Noktası Dönemsel İş Gücü Hizmetleri’ni sektöre kazandırmıştır.

 

Aslında, Buluşma Noktası Dönemsel İş Gücü Hizmetleri, 2001’den sonra, kurucusu ve ortakları tarafından bir proje olarak filizlenmeye başlamıştır. Aktivite Animasyon bünyesinde temelleri atılmış, resmi olarak 1 Mart 2008 yılında kurulmuştur.

 

Kurucu ve ortakları aynı zamanda Aktivite Animasyon’un hissedarları olan Buluşma Noktası, birinci senesinde sadece Aktivite Animasyon’a hizmet vererek kendini kanıtlamıştır. İkinci senesinde kazandığı bireysel (Doğum Günü Partileri, Sünnet Düğünü vb.) ve kurumsal (AVM’ler) müşteriler ile hem Buluşma Noktası olarak bağımsız, hem de Aktivite Animasyon alt markası sorumluluğu ile devam etmektedir.