EPLANI Interactive Agency

0216 337 88 44 pbx


Animasyon Hizmetleri

Eğlence, ilgi çekme, beğeni kazanma, imaj oluşturma, tanıtım amaçlı etkinliklerde sanatsal, kültürel, sportif performans ve showlara sahip kişi ve grupların müşteri beklentileri doğrultusunda yönlendirilmeleri ve gerektiğinde bir araya getirilmeleri için yapılan işin tümünü içermektedir.

Animasyon hizmetlerini sunan kişiler, çarpıcı görsellikleri ile sahnede veya eğlendirdiği insan grubu içinde interaktif performans sergilerler. Beceri ve tiplemelerinde hayranlık uyandırırlar. İletişim, sözsel ifadede kıvraklık ve rahatlık, kostüm ve makyaj seçiminde farklı, dikkat çekici ve sempatiktirler. Bu özellikleri sayesinde izlenme oranlarını yükselterek, merak uyandırırlar.

Animasyon hizmetleri, hem kurumsal etkinliklerde hem de özel (şahsi) etkinliklerde farklı ele alınmalıdır.

Kurumsal etkinlikler iki şekilde uygulanır:

- Kurum çalışanları için eğlence, motivasyon veya eğitim amaçlı düzenlenen piknik, parti, toplantı, özel gün davetleri vb. etkinliklerdir.

- Marka/Ürün/Hizmet’in lansmanı, satışı, imajı, bilinirliğini ve sürekliliğini sağlamak amaçlı hedef kitleye yönelik etkinliklerdir.

Özel (Şahsi ) etkinlikler, doğum günü, düğünler, özel günler için planlanan eğlencelerdir.
Bu nedenle, aslında amaçları eğlence ve iyi vakit geçirme olan ama farklı kazanımlar elde edilmek istenen etkinlik çeşitlerinin farklı yapıları nedeniyle, planlanmaları ve değerlendirmeleri gerekir. Animasyon Ekibi

Kategoriler