EPLANI Interactive Agency

0216 337 88 44 pbx


Buluşma Noktası AVM

Günümüzde alış veriş merkezleri (AVM) artık bireylerin yaşam merkezleri haline dönüşmüştür. AVM’ler, ziyaretçilerinin satın alma “alışveriş” ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra sosyal faaliyetlerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamaktadır.

“Vakit geçirme” olarak genelleştirilebilen bu sosyal faaliyetler arasında arkadaşlarla buluşma, yemek yeme, sinemaya gitme, tiyatro izleme, sergi katılımı, spor salonları üyelikleri, yeni çıkan ürünlerin takibi ve iyi vakit geçirebilme sayılabilir.

AVM’lerde özel günlerde yapılan etkinlikler, çocuklar için planlanan eğlenceler, bir amaca yönelik organizasyonlar, üstlenilen sosyal sorumluluk projeleri, insanların vakitlerini hoş ve kaliteli aynı zamanda eğlenceli geçirmelerini sağlar. Eğlenceli, kaliteli yani iyi vakit geçiren insanın bilinçaltında AVM’nin imajı da kaliteli, eğlenceli kalır ve sempati kazanır.

Buluşma Noktası, bu imajı oluşturmak, sempatiyi kazanmak ve ziyaretçi sürekliliğini sağlamak için AVM’ler için üç önemli başlık oluşturmuştur.

AVM Etkinlikleri