EPLANI Interactive Agency

0216 337 88 44 pbx


B.N. Doğum Günü Konseptleri

Doğum Günü Konseptiİnsan yaşamında periyodik olarak her yıl kutlanan doğum günü kutlamaları, aslında kişinin yaşam kutlamasıdır. Yaşadığı yılı dostlarıyla eğlenerek uğurlaması ve başlayacak yeni yaşını karşılaması için doğum günü partileri yapılır.

Doğum Günü Kutlamaları Özel Bir Seremonidir. Doğum günü, başta çocuklar olmak üzere herkesin mutlu bir şekilde geçirdiği bir gündür. Doğum günü kutlamalarındaki etkinlikler davetlilerin ve doğum günü olan kişinin, günü en eğlenceli ve ilgi çekici şekilde geçirmesini sağlar.

Ailelerin yaşamlarına eşsiz güzellikler getirmiş, özel küçük insanların doğum günlerinde; aileler, her şeyin kusursuz olmasını isterler. Ancak hiçbir şeyi unutmadan hazırlıkları tamamlamak, bazen diğer koşturmaların arasında zor olabilir. Bu özel günde, ailelerin istekleri doğrultusunda, Buluşma Noktası firması tarafından planlanan doğum günü organizasyonu ile keyifli bir gün geçirilmektedir.

 

Buluşma Noktası Doğum Günü Etkinlikleri’nin en mükemmel şekilde gerçekleşmesi için öncelikle şu soruları cevaplamalısınız;

 1. Çocuğunuz kaç yaşında? (Yaş grubuna göre, hazırlanan doğum günü paketlerini inceleyebilirsiniz)
 2. Çocuğunuz kız mı, erkek mi?
 3. Sevdiği bir hikâye ya da çizgi film karakteri var mı?
 4. Evde veya kapalı herhangi bir mekânda mı, açık bir alanda mı kutlamayı planlıyorsunuz?
 5. Davetli listenizi oluşturdunuz mu?
 6. Davetli çocuk sayısı, yaş aralıkları ve cinsiyetleri ortalama nedir?
 7. Doğum günü pastası seçimini yaptınız mı?
 8. Yiyecek ve içecek ikramlarını planladınız mı?

Buluşma Noktası Doğum Günü Hizmetleri;

 1. Temanın Seçilmesi:
  Kız ve erkek çocuklarının en sevdiği çizgi film karakterlerinin temalı balon, tabak, peçeteler vb. gibi malzemeler ile mekânın süslenmesi ayrıca tüm içeriğin bu temaya göre şekillendirilmesidir. Unutmayın! Özel tema seçilmemesi de bir tema seçimidir. Seçeceğiniz renklerde (mavi veya pembe renkte, bardak, balon, peçete, masa örtüsü… gibi) renk teması oluşturabilirsiniz.
 2. Davetiye Seçmek:
  Temaya uygun davetiyelerin seçilmesidir. Davetiye yazıları belirlenir ve davetli isimleri yazılarak adrese gönderilir.
 3. Davetiyelerin Dağıtılması:
  Kostümlü karakterlerin doğum günü davetiyelerini dağıtması hizmetidir.
 4. LCV hizmeti:
  Davetiyeler dağıtıldıktan sonra, doğum gününe 2 gün kala, davetlilerin aranıp, doğum gününe katılıp, katılmayacaklarının teyidi alınır.
 5. Mekân Süsleme:
  Mekân süslemesi temaya göre ya da renkli sosis ve lâteks balonlarla yapılır.

Paketler