Balon Süsleme ve Dekorasyon

Süslemeler, etkinliklerin dikkat çeken unsurlarındandır. Yapılan organizasyonun görsel olarak gelen davetlilere en güzel  şekilde  hitap etmesi gerekir. Balonlar ile yapılabilecek özgün tasarımlar ve şık dekorlar etkinliklerin ve aktivitelerin görsel performansının artmasını sağlıyor. Balon süslemelerinde genellikle zincir balonlar, balon takları, papatya balonlar kullanılıyor. Yapılan etkinliğin türüne göre de çok değişik balon süslemeleri yapılabilir.

Çocukların ilgisini çekebilecek türden çizgi karakterlerin balonlardan yapılmış eğlenceli görselleri ile etkinlikler dolu dolu geçer. Balon süslemeleri istenildiği zamanda etkinlik başlamadan kaliteli malzemenin  profesyonel bir ekip tarafından işlenmesiyle hazırlanır. İç mekân veya dış mekân olarak sınırlaması olmayan ancak farklı ve yaratıcı tasarımlarla mekânların havasını  değiştiren dekorlarla davetlilerin buluşması sağlanır.

Süsleme yapılacak balonların süsleme yapılan yere ait veya oraya uygun renklerle bir kombin halinde sunulması gerekir. Baskı, desen özel seçim yapılan şık ve kaliteli balonlardan hazırlanan dekorlar ya da baskı yapılmaksızın en iyi kalitede sade lateks dekor balonları ile en güzel renkleri kombinleri ile hazırlanan dekorlar etkinlikleri festivale dönüştürür. Her türlü özel gün için festival, fuar, özel gün, doğum günü, kermes gibi etkinliklerde kullanılan balon süsleme gibi görsel dekorların olması   ile kaliteli bir  hizmet alınmış olur.

Açılış organizasyonları için kemer balonlar veya çokça kullanılan nazar boncuklu kaliteli lateks balonlar ile ortam cezp edici hale getirilir. Görüş alanı uzak mesafeler olsa bile  zincir balonlar ile yapılan etkinliğin fark edilmesi sağlanır. Etkinlik mekânının profiline göre hazırlanan zincir balonlar çok uzak mesafelerden de fark edilir ve ilgi çeker. Sadece balon süsleri değil iç ve dış mekânlarda bayrak flama gibi  tarzı ürünler kullanılır. Yapılacak etkinliğin türüne göre kullanılan görseller çeşitlendirilebilir. Renk uyumundan kullanılan malzemeye kadar her şey ile ayrı ayrı ilgilenen firmalar organizasyonun yoğunluğunu müşterinin üzerinden alarak profesyonel bir anlayış ile kaliteli bir hizmet sunar.

En güzel tasarımlarla her türlü etkinliğin kalitesini artıran süsleme sanatlarından  faydalanmak için sadece ne istenildiğini söylemek yeterlidir. Kaliteli ekip, kaliteli malzeme ile iç mekân veya dış mekân her türlü organizasyonun süslemelerinin isteğe göre şekillenebildiği bir çalışma ile etkinlikler ve organizasyonlar şenlenir. Küçük misafirlerin özellikle sevdiği renkli iç açıcı balon tasarımları ile etkinlik göz alıcı ve eğlenceli bir hal alır.

İyi Bir Dekorasyon ile Etkinlik Heyecanını Yükselt!

Tarih boyunca insanlar yaşadığı yerleri dekore etme çabasında olmuşlardır. Bunun temel sebebi insanın bulunduğu yeri-mekanı içinde bulunmaktan keyif alacağı bir yere dönüştürme dürtüsüdür. Dekorasyon konusunda bu dürtüden yola çıkıyor ve insanların, etkinliğin yapıldığı mekanda bulunmaktan keyif almalarını sağlıyoruz.

Balon süsleme ve dekorasyon hizmeti; etkinliklerin teması, içeriği, yoğunluğu, etkinlik alanı gibi değişkenlere bağlı olarak özelleştirilebilir.

 

 

Balon Süsleme ve Dekorasyon Hizmetleri:

Papatya Balon

Zincir Balon

Balon Tak

Eğlenceli Sosis Balon Karakter Tasarımları

Kalp Balon Dekoru

Balon Ağacı

Balonlu Duvar Süsleme Tasarımları

Sunum Masası Süslemesi

Balon Ev Dekorasyonu

Sütun Balon

Konsept Balon Süsleme Paketleri

Gülen Sütun Balonlar

Balonlu Kumaş Süsleme