Geleneksel Performanslar 

Yoğun iş stresinden sıkılanlar için etkinlikler son derece önemli olup, tüm stresinizden kurtulmanızda size yardımcı olur. Özellikle günümüzde bireysel ve kurumsal anlamda bu etkinliklere talep giderek artış göstermiştir. Kültürümüzün bir parçası olarak çeşitli etkinliklerde yer almak size önemli ölçüde pozitif olarak yansıyacağından siz de geleneksel performanslar için bu etkinliklerde ki yerinizi alabilirsiniz. Etkinliklerde yer almak istediğinizde bu konuda birçok seçenek sizleri bekliyor olacak. Kendinize en çok sıcak gelen etkinliklerde yer almak, stresinizi azaltarak, motivasyonunuzu artırmanıza yardımcı olacaktır.

Geleneksel etkinlikler arasında günümüzde erkek ve kadınlar için birçok seçenek yer alırken siz de kendiniz için en ideal olan etkinlikleri tercih ederek ekipte yer alabilirsiniz. Kılıç kalkan ekibi erkekler için son derece farklı bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. Burada yer almak birlikte hareket etme ve takım olgusunu kazanmanızda yardımcı olacaktır. Osmanlı kültürünü yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız, Osmanlı kostümlü bando ekibinde yer almayı tercih edebilirsiniz. Bando ekibinde yer almak aynı anda hareket etmenize yardımcı olur. Dans etmeyi seviyor ve ruhunuzun yenilenmesini istiyorsanız, folklor ekibinde yer alarak yöresel birçok dans eşliğinde güzel ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Halk dansları da aynı şekilde müzik ve dansı sevenler için geleneksel performanslar için tercih edeceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. 

Çeşitli etkinliklerde yer almak birçok açıdan avantaj sağlarken siz de kendiniz için ya da sevdikleriniz için bu etkinlikleri inceleyerek uygun olanı tercih ederek yer alabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel birçok etkinlik motivasyonunuzu artırarak hayata daha pozitif bakmanıza yardımcı olacaktır. Bu çerçevede bireysel ve kurumsal işletmeler tarafından etkinliklerin tercih edilme oranı giderek artıyor. Siz de etkinlik için profesyonel destek alarak çeşitli etkinlik alternatiflerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mehter takımından yer almaktan tutunda folklor ekibinde yer almaya kadar birçok etkinlik arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Geleneksel performanslar sayesinde gündelik yaşantınızda kendinizi daha mutlu hissedebilir ve bunu çevrenize de hissettirebilirsiniz. Çeşitli alternatifler arasından siz de seçiminizi yaparak bu etkinlikler arasından dilediğiniz geleneksel performanslar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kılıç Kalkan Ekibi

Sultan Show Ekibi

Kostümlü Dağıtım ve Karşılama

Geleneksel Temalı Sultan Tahtabacak

Osmanlı Kostümlü Bando

Fasıl Grubu

Ney Dinletisi ( Neyzen + Kudüm )

Mehter Takımı

Folklorik Dans

Bayan Fasıl Ekibi

Halk Dansları