Geleneksel Sanat Ve Atölyeler

Sanat insan hayatı için vazgeçilmez bir unsur olarak yer almıştır. Geçmişin izlerini taşıyan sanatsal çalışmalar günümüze kadar ulaşmıştır. Bu sanatsal çalışmalara değere vererek sizler için atölyeler oluşturduk. Bu atölyelerde geçmişin izlerini geleceğe emin adımlarla taşıyabilir ve kaliteli görseller elde edebilirsiniz. Geleneksel sanat ve atölyeler geniş kapsamlı olarak size sunulur. Gerekli olan tüm malzeme ve içerik sağlanır. Bu sayede ortaya hayal gücünüz ile kaliteli eserlerin çıkmasını sağlayabilirsiniz. İster bireysel isterseniz de kurumsal bir katılım sağlayabilirsiniz. Her atölye içeriği zengin ve kaliteli bir şekilde sunulur. Buda sizin daha iyi eğlenmenize katkı oluşturur. Bu tarz etkinlikler iş stresinden arınmanıza ve ruhunuzu dinlendirmenize katkı sağlar.

Geleneksel sanat ve atölyelerde tarihi kostüm boyama da bulunuyor. Bu atölyede kostümleri inceleyebilir ve buna bağlı bir sanatsal sonuç çıkarabilirsiniz. Hat sanatının inceliklerini öğrenmek isteyenler de için de özel bir atölye kurulmuştur. Burada istediğiniz el çalışmasını yapabilirsiniz. Geçmişin izlerini en iyi şekilde taşıyan çalışmaların arasında bulunan cam üfleme sanatı da size profesyonel sanatçılar eşliğinde sunuluyor. Nasıl bir yol izlemeniz ve cama nasıl şekil vermeniz gerektiği konusunda tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz. Bu atölyelere şirket çalışanlarınız ile katılım sağlayabilir ve onların iş stresinden uzaklaşmalarına destek verebilirsiniz. Bu iş verimliliğinin de artmasına imkan sunar.

Geleneksel sanatsal çalışmaların içerisinde dokuma atölyeleri de dikkat çekiyor. Sizin için ayrılan bölümde halı dokuyabilir ve bu halıya istediğiniz görseli en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Atölyelerde kullanılan tüm malzemeler kaliteli olup sağlığınızı tehdit edici herhangi bir etken madde içermez. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde sunulan işlemlerden yararlanabilirsiniz. Ebru atölyesi ile performansınızı üst seviyeye çıkarabilir ve sanatsal bir değere imza atabilirsiniz. Bunun için hayal gücümüzü kullanmanız yeterli olacaktır. Yapılan her çalışma kurumsal olarak sunulmaktadır. Ayrıca atölyeler farkındalık oluşturmak ve geçmişin izlerini geleceğe taşımak için size sunulur. Sizde bu konuda profesyonel bir hizmet alarak başlangıç yapabilirsiniz. Kumdan yapılan görseller ile tanışabilir ve sizde el beceriniz ile en iyi görselleri oluşturabilirsiniz.

Tarihi Kostüm Boyama Atölyesi

Ramazan Davulu Boyama Atölyesi

Karagöz Gölge Tasviri Yapım Atölyesi

Dokuma Ustaları Atölyesi – Masaüstü Dokuma Tezgahıyla

Ebru Atölyesi

Hat Sanatı (Kaligrafi)

Cam Üfleme Sanatı

Kum Gösteri Sanatı

Karagöz Küpe – Anahtarlık Yapım Atölyesi

Fırıldak (Rüzgar Gülü) Atölyesi

Topaç Boyama Atölyesi

Tarihi Oyuncaklar Atölyesi

Seramik – Heykel Atölyesi