Özel Şovlar ve Gösteriler

Özel şovlar ve gösteriler bünyesinde birçok farklı şov türünü barındırır. Hepsinin ortak amacı ise insanların keyifli vakit geçirmesini sağlamaktır. Gösterilerde kullanılan konseptler türünü belirler. Bu gibi şovlar için çoğu kez kostümler kullanılır. Closeup illüzyon gösterisi örnek gösterilebilir. İllüzyon gösterisi ile birlikte izleyiciler hem şaşkınlık hem de hayranlık içinde kalırlar. Günün stresinden bir an olsun uzaklaşmanızı ve sıra dışı dakikalar geçirmenizi sağlayan şov türlerinden bir tanesidir.

Sinema karakterleri animasyon performansı ise gösteri sanatçılarının kostüm giydikleri şovlara örnek gösterilebilir. Farklı sinema karakterlerine bürünürler ve izleyicilere eğlenceli bir gösteri sunarlar. Sinema karakterleri ise özellikle dönem içinde iz bırakmış karakterler arasından seçilir. Hem yerli hem de yabancı sinema sektörünün ünlü oyunlarını görebileceğiniz bir gösteridir.

Tahtabacak gösterisi ise izleyiciden her zaman için tam not almış bir gösteridir. Oyuncular tahta bacaklar üzerindedir ve boyları normalden uzun görünür. Bu görünümlerini ilginç kostümleriyle desteklerler. Yılbaşı karakterleri animasyon gösterisi de yine performans sanatçılarının kostüm eşliğinde gösterilerini sunmasına dayanır. Hem yılbaşı günlerinde hem de diğer günlerde kullanılabilen bir gösteri türüdür. Animasyon şeklinde olması ise eğlence katsayısını artırır. Ritm ve perküsyon şov ise ritmin büyüsü ile birlikte bir gösteri sunar. Adeta dinleyicilerin kulaklarının pası silinir.

Bu gibi şovlara göre olarak lastik adam gösterisi de türler arasındadır. Yine trapez şov da akrobatik gösteriler ile birlikte izleyicilere keyifli dakikalar yaşatır. Sosis balon sahne şov ise çocukların oldukça ilgisini çeken bir şov türüdür. Çocukların katıldığı etkinliklerde kullanılırsa, eğlenceli anlar yaşanmasını sağlayacaktır. Kum sanatında, sınırlı bir süre içinde sadece kum kullanılarak ortaya çeşitli resimler çıkarılır. Bu gösterinin sadece kum kullanılarak yapılması ise sanatçının marifetini yansıtır. İzleyiciler için keyifli dakikalar anlamına gelir.

Beyaz karnaval kortejinde tüm göstericiler baştan aşağı beyaz giyinir. Bu kostümler ile birlikte görsel bir şölen yaşanır. İzleyicilere karnaval atmosferini yaşatırlar. Jonglör sahne şov ise tek tekerlekli bir bisiklet ile gerçekleştirilir ve yine göstericinin yeteneği ile izleyicileri hayran bıraktığı şov türleri arasındadır.

CLOSE UP İLLÜZYON

TAHTABACAK GÖSTERİSİ

MİNİ CİRCUS SHOW

SOSİS BALON SAHNE SHOW

BUBBLE SHOW

ÇIĞLIK KOMEDİ CLOWN SHOW

JONGLÖR SAHNE SHOW

CLOWN KOMEDİ SHOW

BEYAZ KARNAVAL KORTEJİ

GİRAFFE TEK TEKER SHOW

AERİAL STRAPS

TRAPEZ SHOW

LASTİK ADAM

TOP CAMBAZI / FUTBOL CANBAZI

KANTO SHOW

KUM SANATI

KARİKATÜRİST PERFORMANSI

WALKİNG GLOBE & TEK TEKER SHOW

SİNEMA KARAKTERLERİ ANİMASYON PERFORMANSI

YILBAŞI KARAKTERLERİ ANİMASYON PERFORMANSI

RİTİM & PERKÜSYON SHOW

BARTENDER SHOW

MİNİ KORTEJ: Pandomim, Tahtabacak, Akordeon

WORK OUT TURKEY

PARILTILI HULAHOOP & RENKLİ BAYRAK POI

FREESTYLE JONGLÖR

CANLI HEYKEL

PANTOMİM