Doğadan Gelenler Atölyeleri 

Yoğun iş hayatının yaratmış  olduğu stres, sıkıntılar ve problemlerden uzaklaşarak, keyifli meşguliyet arayanlar için doğadan gelenler atölyeleri faaliyet göstermektedir. Doğanın bu güzelliği ile yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü birleştirerek, atölyelerde eserlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Atölyelere katılarak güzel vakit geçirmenin en keyifli halini keşfedebilirsiniz. Almış olduğunuz eğitimle ortaya çıkan eserler sizi çok mutlu edecektir. Hayal gücünüzle, yeteneğinizi birleştirmeniz için sizlere imkân sunan atölyeler son derece modern ve donanımlıdır.

En güzel teknik ve en uygun malzemelerin kullanıldığı atölyelerde kolaylıkla başarılı olabilirsiniz. Ortaya çıkarmış olduğunuz eserler ruhunuzu dinlendireceği gibi kendinize olan güveninizi de artıracaktır.

Doğa ve sanatseverseniz, doğanın güzelliğini sanat eseri haline getirmek istiyorsanız, eğitim  alarak bunu başarabilirsiniz. Atölyelerde alacağınız eğitim sırasında, hayatın bütün stresinden uzaklaşarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Doğadan  ilham alarak ortaya çıkardığınız eserleri evinizde, iş yerinizde gururla sergileyebilir, sevdiklerinize hediye ederek onları da mutlu edebilirsiniz.

Doğanın sunmuş olduğu materyalleri nasıl kullanacağınız konusunda size yol gösteren atölyelerimize katılmanız durumunda yaratıcılığınızı geliştirerek çok harika eserler ortaya çıkarırsınız. Doğada sınırsız güzellik ve malzemenin bulunduğunu düşünürseniz, ne kadar renkli ve çeşitli güzelliklerin ortaya çıkacağını da tahmin edebilirsiniz.

Sanatsal faaliyetlere katılmanın insanlar üzerinde birçok olumlu etki bıraktığı herkes tarafından bilinir.  Sanat, doğa ve hayal dünyanızın birleştiğini de düşünürseniz neler ortaya çıkarabileceğini de tahmin edebilirsiniz. Bu hazza ulaşmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden atölyelerimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Doğayı en sanatsal şekilde kullanabilmek ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmak isterseniz sanat atölyelerine mutlaka katılmalısınız.

Eğitimli ve donanımlı eğitimciler kendinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca atölyelerdeki faaliyetler ve gurup çalışmaları ile eğitim sırasında keyifli vakit geçirirsiniz.

Sanat ve doğaseverlerle buluşmanıza vesile olacak olan bu atölyeler sayesinde yeni bir sosyal ortama katılmış olursunuz. Üstelik hem kendinizi geliştirir, hem eğlenir, hem de ruhunuzu dinlendirirsiniz. Yaşam kalitenizi artırmaya vesile olacak olan bu atölyeler sayesinde internete hapsolmaktan da kurtulursunuz. Hem bireysel olarak hem de sosyal anlamda kendinizi geliştirmek, daha kaliteli ve huzurlu yaşamak isterseniz, kendinize en uygun olan gün ve saatleri seçerek sanat atölyelerimize katılabilirsiniz.

Suzanın Taşları

Doğadan Gelenlerle Kolaj Tablolar

Okyanus Taşlarından Mandala

Deniz Kabukları ve Renkler