El Yapımı Sanat HandMade Atölyeleri

El yapımı sanat atölyeleri kişilerin kişisel gelişimlerine destek vermekte ve bunun için uygun alt yapıyı özel olarak sunmaktadır. Bu atölyelerde el becerilerinizi maksimum seviyeye çıkarabilir ve buna bağlı olarak ortaya sanatsal eserler çıkarabilirsiniz. Bunun için sunulan hizmetlerde gerekli olan malzeme ve içerik kaliteli bir şekilde ayarlanır. Atölyelerden kurumsal veya bireysel olarak yararlanabilirsiniz. Hangi atölyeyi tercih ettiğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kurumsal olarak yararlanmanız personelinizin iş stresinden uzaklaşmasına ve iş veriminin en iyi şekilde artmasına katkı sağlar. Ayrıca bu hizmet içeriğini düzenli olarak alabilme imkanınız da bulunuyor.

El yapımı sanat atölyelerinin kapsamı oldukça geniştir. Yağlı boya resim atölyesi sizin için özel olarak dizayn edilmiştir. İstediğiniz resmi yapabilirsiniz. Hayal gücünüzün çalışmasına yardımcı olan bu atölye sayesinde sanatsal eserler oluşturabilirsiniz. Toprak kaplara yapılan ebru sanatı ruhunuzun dinlenmesine destek verir. Her şeyden uzaklaşmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Görsel kalite hem sizi hem de sevdiklerinizi şaşırtacaktır. Gerekli olan malzeme temini size özel olarak yapılır ve düzenli olarak bu içerikten yararlanılabilir. Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak tasarlanan uçurtma atölyeleri de eğlencenin en üst seviyeye çıkmasına katkı sağlar. Uçurtmanızı kendiniz yapabilir ve gökyüzüne doğru rüzgara bırakabilirsiniz. İster bireysel isterseniz de kurumsal olarak personelinize kaliteli bir etkinlik oluşturabilirsiniz.

Atölyeler sizin mutlu olmanız için özel olarak verilen hizmet içeriğini kapsar. Takı tasarım atölyesinde modern takılar oluşturabilir ve kombinlerinize aksesuar yapabilirsiniz. Burada gerekli olan tüm detay e bilgi size sunulur. Bu tarz atölyeler kişinin rahatlamasına ve gevşemesine yardımcı olur. Yapılan etkinliklerin içeriği dolu olduğu için çocuklarda paylaşım duygusunun artmasına katkı sunar. Bunun için hem yetişkinler hem de çocuklar bu hizmet içeriğinden güvenle yararlanabilir. Bu hizmet kurumsal ve yasal olarak size sunulur. Profesyonel bir alt yapı ile sunulan hizmetlerden yararlanmak istediğinizde atölye seçimini yapmanız yeterli olacaktır. Her atölye size özel olarak sunulur ve buna bağlı olarak mutlu bir an geçirmenize destek verilir.

Karikatür Atölyesi

Vitray Atölyesi

Yağlı Boya Resim Atölyesi

Toprak Kaplara Ebru Atölyesi

Teraryum Atölyesi

Uçurtma Atölyesi

Takı Tasarım Atölyesi

Origami Eğitimi & Workshop

Ahşap Kuş Evi Boyama Atölyesi

Kelebekli Tablolar

Parfüm Yapımı Atölyesi

Krem Yapımı Atölyesi

Bez Bebek Atölyesi

Hoop Art Atölyesi

Bez Çantaya Linol Baskı Atölyesi