PART TİME İŞ, FULL TİME BULUŞMA!

İnsanın yaşamı arayışla geçer ve bu arayış insan doğası gereği asla bitmez. Sen de bitmeyen bir arayışın içindeysen, HOŞ GELDİN! Bu yazı senin için kaleme alındı. Biz, enerjisi ile kendisini ve çevresini mutlu kılabilen, varlığı daima fark yaratan ve yarattığı bu farkı kontrol edebilen genç yol arkadaşları arıyoruz. Enerji ve yaşın ters orantılı olduğuna inanıyoruz. Bizden olmak isteyene ne kadar çabuk ulaşabilirsek, kendimizi o kadar şanslı sayıyoruz.

Peki sen ne arıyorsun?

Aradığın; güvense eğer, önce kendine güveniyor musun? Bu soru arayışın kilidini açan anahtardır. Cevabın hayırsa buradan sonrasını okuma bile.
Aradığın; bir yerlere ait olamama duygusu mudur?
Aradığın; kendin gibi olma fırsatı mıdır? Tüm bedeninde dışarıya çıkmak için çıldıran ama bir türlü çıkma fırsatını bulamayan enerjini doğru yerlerde değerlendirme isteği midir aradığın?
Aradığın; farkında olduğun yeteneğine ya da icra ettiğin sanatına hak ettiğin değeri vermedikleri için kırılan şevkini tekrar canlandırabilmek midir?
Aradığın; kendine benzer birileri ile hayatı paylaşmak, paylaştıkça daha da çok olmak mıdır?

Bütün bunlara cevabın evetse kendine şunları sor:

Daha iyisini yapmak istiyor muyum? Öğrenmeye aç mıyım?  Farkında olmak ve fark edilmek istiyor muyum?  Birbirinden farklı karakterlerdeki insanlarla uyum içinde olabilir miyim? Ekibe dâhil olabilir miyim?  Ekibe artı değer katmak için çabalayabilir miyim?  Özverili olabilir miyim?  Kendimi yönetebilir miyim? Aldığım sorumluluğu taşıyabilir miyim?  Dikkatli, titiz ve ayrıntıcı olabilir miyim?  Yeri geldiğinde eğlenceli ve güler yüzlü, yeri geldiğinde ciddi olabilir miyim?

İşte biz, kendine bu soruları sorup doğruları söyleyebilen gençler/üniversiteliler arıyoruz.

Buluşma Noktası ‘BİZ’ dir! Biz aradığımızı bulduk! Biz ayrıcalıklıyız! Biz farklıyız! Biz kucak açarız! Biz sorgularız! Biz kabul ederiz! Biz misafirperveriz! Biz sürekli yenileniriz! Biz öğreniriz!

Biz fikir üretiriz! Biz dinamiğiz! Biz dinleriz! Biz empati kurarız! Biz hayatı paylaşırız!

Biz BULUŞMA NOKTASIYIZ !